Kategorie


» przeczytaj wszystkie opinie
bezpłatna dostawa odzież robocza

Bezpłatna dostawa zakupów 
za kwotę powyżej
1000 zł netto/ 1230 zł brutto przy przedpłacie.

FAQ


Czy mogę połączyć kilka zamówień?

Tak, pod warunkiem, że zostały złożone tego samego dnia do godz. 15:00 i nie dotyczą produktów sprowadzanych lub wytwarzanych na specjalne zamówienie. Aby otrzymać jedną przesyłkę, należy pisemnie poinformować BHP Distribution o swojej prośbie, najpóźniej do godz. 15:00 w dniu składania zamówień.

 

Czy moją przesyłkę może odebrać inna osoba?

Tak, trzeba poinformować BHP Distribution telefonicznie lub mail'em o tym fakcie oraz podać nazwę firmy lub imię i nazwisko osoby, na którą jest złożone zamówienie.

 

Czy mogę otrzymać fakturę na inny adres a przesyłkę na inny?

Nie, dokumenty sprzedaży wysyłane są zawsze razem z przesyłką na adres dostawy.


Czy mogę anulować zamówienie?

Tak, do godziny 15:00 w dniu złożenia zamówienia. Należy przesłać pisemną rezygnację na adres: biuro@bhpsprzedaz.pl.


Czy mogę zwrócić zamówione produkty?

Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły dotyczące reklamacji i zwrotów znajdują się w Regulaminie.


Czy mogę zamienić zakupione produkty na inne?

Nie, można je zwrócić zgodnie z Regulaminem, a następnie zamówić nowe.


Co zrobić, jeśli nie chcę podawać żadnych danych w serwisie?

Jeśli chcesz kupować, ale nie chcesz podawać żadnych danych, zawsze możesz wybrać produkt i wysłać indywidualne zamówienie na adres: biuro@bhpsprzedaz.pl, zawierające nazwę produktu, ilość, rozmiar, wybrany sposób zapłaty oraz dostawy, a także dane do faktury (jeśli nie będą podane, zostanie wystawiony paragon). W celu potwierdzenia zamówienia i jego szybkiej realizacji, przydatny jest również numer telefonu, jednak nie jest obowiązkowy.

 

Dlaczego nie każda strona w sklepie jest szyfrowana?

Szyfrowanie obniża wydajność stron sklepu. Przeglądanie produktów nie wymaga przesyłania danych, które powinny być zaszyfrowane. Dlatego tylko strony zakupowe i strony logowania, czyli te, na których znajdują się TWOJE dane są chronione.